«Дослідження штучного інтелекту для викладачів є важливим, оскільки дозволяє автоматизувати рутинні процеси, звільняючи більше часу для творчості та наукової роботи. Це сприяє впровадженню інноваційних підходів у навчання, підвищуючи якість освіти та залученість студентів» (згенеровано штучним інтелектом).

5 грудня 2024 року для викладачів факультету національної безпеки, права та міжнародних відносин проведено тематичний семінар «Штучний інтелект для викладача і як з цим працювати» у рамках проєкту «Викладач на всі 100», що реалізується в діяльності Дебатного клубу. Захід організовано з метою підтримки й розвитку професійних компетентностей науково-педагогічних працівників, зокрема в напрямі використання таких сучасних технологій, як штучний інтелект, в освітньому процесі.

Спікером семінару став Іван НОВОСЬОЛОВ, керівник освітніх програм Інноваційного хабу Житомирської політехніки, який представив алгоритм роботи з сервісами штучного інтелекту. Основна увага була приділена практичному застосуванню інструментів штучного інтелекту для збору та аналізу інформації під час підготовки лекційного матеріалу, створення практичних завдань, удосконалення методів взаємодії зі студентами. Проведення даного заходу сприяє вдосконаленню професійної діяльності викладачів.

Використання штучного інтелекту в освіті дозволяє створювати персоналізовані освітні плани, що враховують індивідуальні потреби студентів, покращує доступ до навчальних ресурсів, звільняючи час для викладачів і підвищуючи якість навчання.